Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet flipchart magnetic, 70x100 cm cu hartie, markere, burete si magneti
- Număr anunț
- DA21387042
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195,58 RON
- Valoare atribuită
- 195,58 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 11:28
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
195,58 RON
din 195,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro