Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare sistem supraveghere video

Număr anunț
DA21939394
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN VASLUI (CUI 20720359)
Furnizor / câștigător
ALARMTEL SRL (CUI 14117125)
Cod CPV
50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.888,52 RON
Valoare atribuită
1.888,52 RON
Data publicării
04.12.2018 13:17
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.888,52 RON

din 1.888,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.