Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA NR.484-05.11.2018 CONFORM ANUNT ADV1044084-SERVICII DE INSTRUIRE/REINSTRUIRE CURS PRIM AJUTOR

Număr anunț
DA21682441
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
Furnizor / câștigător
NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.315 RON
Valoare atribuită
8.315 RON
Data publicării
07.11.2018 13:53
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.315 RON

din 8.315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.