Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie diferenta conform achizitie DA21863394/26.11.2018 ADRSM

Număr anunț
DA21928529
Autoritate contractantă
Agentia pentru Dezvoltare Regionala Sud Muntenia (CUI 11390243)
Furnizor / câștigător
ILARIM FLOWERS S.R.L. (CUI 38920244)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83,03 RON
Valoare atribuită
83,03 RON
Data publicării
03.12.2018 17:18
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 17:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83,03 RON

din 83,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.