Ofertă acceptată Cumpărare directă

30232110-8 Imprimante laser

Număr anunț
DA21385497
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,GHEORGHE NICOLAU" ROMANI (CUI 14087121)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.482,88 RON
Valoare atribuită
2.482,88 RON
Data publicării
04.10.2018 10:33
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.482,88 RON

din 2.482,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.