Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Canon i-Sensys MF421DW, ADF, Duplex, Retea, Wireless, A4

Număr anunț
DA21385106
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean Teoharie Antonescu Giurgiu (CUI 4950496)
Furnizor / câștigător
PRINTECH COMPANY SRL (CUI RO16617933)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,57 RON
Valoare atribuită
1.428,57 RON
Data publicării
04.10.2018 10:21
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,57 RON

din 1.428,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.