Ofertă refuzată Cumpărare directă

IMPRIMANTA BROTHER HLL2312D

Număr anunț
DA21383975
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.069 RON
Valoare finală
3.069 RON
Data publicării
04.10.2018 09:40
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.