Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Samsung Xpress M2675F, ADF, Fax, A4

Număr anunț
DA21381774
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE HARITON (CUI 28856519)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501,08 RON
Valoare atribuită
501,08 RON
Data publicării
03.10.2018 19:20
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

501,08 RON

din 501,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.