Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERII ptr UPS-4 buc., Memorie DDR3/4GB- 3buc,Memorie DDR4/4GB- 5buc,SURSA 450w-8 buc,TASTATURA-4

Număr anunț
DA21379004
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
30236111-3 · Memorie dinamica cu acces aleatoriu (DRAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.184,88 RON
Valoare atribuită
17.184,88 RON
Data publicării
03.10.2018 14:36
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.184,88 RON

din 17.184,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.