Atribuită Cumpărare directă

Polizor unghiular 1500W 10000rpm 125mm 2.6kg Dewalt

Număr anunț
DA35376237
Autoritate contractantă
Comuna Nufaru (CUI 4508720)
Furnizor / câștigător
ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 9624881)
Cod CPV
42650000-7 · Unelte manuale pneumatice sau cu motor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
736,13 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

736,13 RON