Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PENTRU SCOALA NR 2

Număr anunț
DA21690591
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
ANCA FARM S.R.L. (CUI 20942924)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,13 RON
Valoare atribuită
165,13 RON
Data publicării
08.11.2018 11:00
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,13 RON

din 165,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.