Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plante, ierburi, muschi sau licheni ornamentali
- Număr anunț
- DA21915609
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA" (CUI RO2836160)
- Furnizor / câștigător
- PEPINIERA DE VAL D`YERRES DEUX SRL (CUI RO22867136)
- Cod CPV
- 03441000-3 · Plante, ierburi, muschi sau licheni ornamentali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.800 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 09:59
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100.800 RON
din 99.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro