Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Burghiu beton armat, SDS Max, Hikoki 754321, 225 x 800 x 920 mm
- Număr anunț
- DA40746484
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280,17 RON
- Valoare atribuită
- 280,17 RON
- Data publicării
- 02.07.2026 09:37
- Termen limită
- 07.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2026 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
280,17 RON
din 280,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro