Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI INST. SISTEME ANTIEFRACTIE

Număr anunț
DA21338831
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ (CUI 4547109)
Furnizor / câștigător
INTERAL SERV SRL (CUI RO8446735)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.650 RON
Valoare atribuită
16.650 RON
Data publicării
28.09.2018 14:13
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.650 RON

din 16.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.