Ofertă refuzată Cumpărare directă

Placa beton simplu C16/20

Număr anunț
DA21383702
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
BENS CORPORATION SRL (CUI RO24114991)
Cod CPV
45262310-7 · Lucrari de turnare a betonului armat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.618,20 RON
Valoare finală
1.621,68 RON
Data publicării
04.10.2018 09:28
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.