Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set atele vacumatice Spencer cu pompa

Număr anunț
DA21383598
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
04.10.2018 09:23
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.