Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon analogic Panasonic KX-TS580FXB, Caller ID, Speaker, Negru

Număr anunț
DA21337132
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
P.F.A. BONCOTA FLORENTINA (CUI 36821201)
Cod CPV
32522000-8 · Echipamente de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218 RON
Valoare atribuită
218 RON
Data publicării
28.09.2018 13:08
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218 RON

din 218 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.