Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rutere de retea

Număr anunț
DA21380737
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0406 Constanta (CUI 4300582)
Furnizor / câștigător
DATANET SYSTEMS SRL (CUI RO10363046)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.005 RON
Valoare atribuită
4.005 RON
Data publicării
03.10.2018 15:43
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.005 RON

din 4.005 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.