Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTRONICE

Număr anunț
DA21931716
Autoritate contractantă
GRADINITA SPECIALA FALTICENI (CUI 15258742)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
09323000-9 · Incalzire urbana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.890,56 RON
Valoare atribuită
2.890,56 RON
Data publicării
04.12.2018 09:46
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 18:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.890,56 RON

din 2.890,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.