Ofertă acceptată Cumpărare directă

Turba

Număr anunț
DA21914714
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA" (CUI RO2836160)
Furnizor / câștigător
PEPINIERA DE VAL D`YERRES DEUX SRL (CUI RO22867136)
Cod CPV
09112200-9 · Turba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
03.12.2018 09:28
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.