Ofertă refuzată Cumpărare directă

MOTORINA

Număr anunț
DA21895855
Autoritate contractantă
COMUNA VADASTRITA (CUI 5148386)
Furnizor / câștigător
FLIT OPERATOR SRL (CUI RO16030938)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.276,47 RON
Valoare finală
5.276,47 RON
Data publicării
28.11.2018 16:46
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.