Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de gatit 6 plite electrica si suport deschis
- Număr anunț
- DA21935279
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
- Furnizor / câștigător
- TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI RO11687229)
- Cod CPV
- 39314000-6 · Echipament de bucatarie industriala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.900 RON
- Valoare atribuită
- 8.900 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 11:24
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.900 RON
din 8.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro