Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit placa de baza Intel + CPU i5 650, 3.2GHz. 4GB DDR3, sursa, tastatura, mouse

Număr anunț
DA21928086
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TARNAVENI (CUI 4323306)
Furnizor / câștigător
PC HOST COMPUTERS SRL (CUI RO14602510)
Cod CPV
30237140-2 · Placi de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,44 RON
Valoare atribuită
478,44 RON
Data publicării
03.12.2018 16:22
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,44 RON

din 478,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.