Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie echipament stocare NAS
- Număr anunț
- DA21336886
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BUZAU (CUI 7962150)
- Furnizor / câștigător
- NETWAVE SRL (CUI RO8101612)
- Cod CPV
- 30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.800 RON
- Valoare finală
- 15.800 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 13:00
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.