Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA LED 220V 60 LED/M 14.4 W/M 6400K

Număr anunț
DA21937729
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LIVEZILE (CUI 29297350)
Furnizor / câștigător
NST ENERGY SYSTEM SRL-D (CUI 36760554)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015 RON
Valoare atribuită
1.015 RON
Data publicării
04.12.2018 12:32
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015 RON

din 1.015 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.