Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare tehnica periodica grup electrogen ESE 400 TI, Seria:269809024
- Număr anunț
- DA21333846
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
- Furnizor / câștigător
- ENDRESS ZENESSIS GROUP S.R.L. (CUI RO14762538)
- Cod CPV
- 50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 11:08
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro