Ofertă acceptată Cumpărare directă

revizie anuala compresor MCH13 ET PSV si Compact Evo pentru incarcare butelii cu aer comprimat

Număr anunț
DA21331464
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Drobeta (CUI 4222190)
Furnizor / câștigător
PROSALV SRL (CUI RO6445431)
Cod CPV
50531300-9 · Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
925 RON
Valoare atribuită
925 RON
Data publicării
28.09.2018 09:44
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

925 RON

din 925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.