- Număr anunț
- DA21688409
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit PITICOT Medias (CUI 17493485)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 935 RON
- Valoare atribuită
- 936,14 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 09:42
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
936,14 RON
din 935 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro