Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,3% sub estimat
Materiale de intretinere curenta
- Număr anunț
- DA21928604
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33141700-7 · Accesorii ortopedice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.233,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.205,15 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2018 17:42
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.205,15 RON
din 1.233,15 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.