Atribuită Cumpărare directă

Videoproiector ACER X128HP/ BS-112P, DLP, XGA 1024*768, up to WUXGA 1920x1200, 4000 lumeni, 3D ready

Număr anunț
DA35374391
Autoritate contractantă
SCOALA GUMNAZIALA "I.A.BASSARABESCU" PLOIESTI (CUI 29165830)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.995 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.995 RON