Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Garnituri de Clingherit
- Număr anunț
- DA21385131
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
- Furnizor / câștigător
- ERIC PROD COM SRL (CUI RO385187)
- Cod CPV
- 34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.008 RON
- Valoare atribuită
- 18.008 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 10:22
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.008 RON
din 18.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro