Ofertă refuzată Cumpărare directă

CURS SPECIALIST PROTECTIA DATELOR CU CARACTER PERSONAL

Număr anunț
DA21238519
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 23772786)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,50 RON
Valoare finală
1.260,50 RON
Data publicării
18.09.2018 13:17
Termen limită
29.09.2018 17:00
Data finalizării
29.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.