Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROSOP FATA,Lenjerie pat creponat satinat
- Număr anunț
- DA21925034
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
- Cod CPV
- 39143112-4 · Saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.095 RON
- Valoare atribuită
- 2.095 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 14:27
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.095 RON
din 2.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro