Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA21693896
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.545,84 RON
Valoare atribuită
2.545,84 RON
Data publicării
08.11.2018 13:03
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.545,84 RON

din 2.545,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.