Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CONTROL SI ANALIZE COMPLETE PENTRU SPORTIVI
- Număr anunț
- DA21688748
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI RO28322189)
- Furnizor / câștigător
- DR. TURCIN SRL (CUI 16386138)
- Cod CPV
- 85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.400 RON
- Valoare atribuită
- 37.400 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 09:55
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.400 RON
din 37.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro