Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTERVENTIE RETEA DATE PRIMARIA STOILESTI

Număr anunț
DA21687203
Autoritate contractantă
Comuna Stoilesti (Primaria Stoilesti) (CUI 2541142)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842,44 RON
Valoare atribuită
842,44 RON
Data publicării
08.11.2018 08:46
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842,44 RON

din 842,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.