Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii de drumuri comunale

Număr anunț
DA21380292
Autoritate contractantă
COMUNA COLTAU (CUI 16384650)
Furnizor / câștigător
GAL-GALASIMI SRL (CUI 30344375)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.000 RON
Valoare atribuită
81.000 RON
Data publicării
03.10.2018 15:22
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.000 RON

din 81.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.