Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitati HDD SSD 2.5, 1 TB, SATA III, internet pt. PC-uri (cablu interfata inclus)

Număr anunț
DA21338922
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.900 RON
Valoare atribuită
15.900 RON
Data publicării
28.09.2018 14:18
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.900 RON

din 15.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.