Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mufa,Cot, PPR D20Robinet coltar 1/2-1/2

Număr anunț
DA21338351
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI RO4393840)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,42 RON
Valoare atribuită
0,42 RON
Data publicării
28.09.2018 13:51
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,42 RON

din 0,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.