Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Xerox WorkCentre 3335V_DNI si cartus de rezerva
- Număr anunț
- DA21334214
- Autoritate contractantă
- R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL COMANA R.A. (CUI RO25667302)
- Furnizor / câștigător
- A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.855,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.855,15 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 11:21
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.855,15 RON
din 1.855,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro