Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspenter 75mg*28cpr.gastrorez (ACIDUM ACETYLSALICYLICUM)-185014864_O
- Număr anunț
- DA21916727
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.700 RON
- Valoare atribuită
- 5.147,60 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 10:30
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.147,60 RON
din 4.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro