Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare butaforie si banda de siguranta pt eveniment Centenarul Marii Uniri

Număr anunț
DA21381509
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 4582947)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31521320-3 · Torte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,80 RON
Valoare atribuită
269,80 RON
Data publicării
03.10.2018 16:48
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 16:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,80 RON

din 269,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.