Ofertă acceptată Cumpărare directă

GIPS EXTRADUR CLASA 4 CUTIE X 4 KG

Număr anunț
DA21674420
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
Cod CPV
44921100-3 · Ghips (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
07.11.2018 09:27
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.