Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLOSCA / URINAR BARBATI UNICA FOLOSINTA UF
- Număr anunț
- DA21352624
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,50 RON
- Valoare atribuită
- 139,50 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 14:58
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 07:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,50 RON
din 139,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro