Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masa cadru metalic Karem-Satin 1800x800x760
- Număr anunț
- DA21914350
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
- Furnizor / câștigător
- M & B SOFA DESIGN SRL (CUI RO33915328)
- Cod CPV
- 39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.204 RON
- Valoare atribuită
- 15.204 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 09:13
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 08:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.204 RON
din 15.204 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro