Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,4% sub estimat
NET TURTURI 4,5X0,5M 108BLUE + 12LED ,CABLU LUMINOS LED ROSU, GALBEN,ALBASTRU
- Număr anunț
- DA21931453
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.315 RON
- Valoare atribuită
- 25.169,60 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 09:38
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 13:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.169,60 RON
din 26.315 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 1.145,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.