Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURNIZARE PRODUSE ORNAMENTALE DE IARNA
- Număr anunț
- DA21925851
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALCANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4278027)
- Furnizor / câștigător
- SULTANA MARICA SRL (CUI 34060805)
- Cod CPV
- 31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.302 RON
- Valoare atribuită
- 11.302 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 14:50
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.302 RON
din 11.302 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro