Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcare butelii cu oxigen medicinal

Număr anunț
DA21338815
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
490 RON
Valoare atribuită
490 RON
Data publicării
28.09.2018 14:12
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

490 RON

din 490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.