Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banane .....Ciuperci transformate

Număr anunț
DA21703576
Autoritate contractantă
Colegiul Csiky Gergely Arad (CUI 3520016)
Furnizor / câștigător
DISTRICENTER FOOD SRL (CUI RO33634659)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
833,41 RON
Valoare atribuită
833,41 RON
Data publicării
09.11.2018 11:26
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

833,41 RON

din 833,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.