Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie imprimanta 2 buc, service copiator 1 buc

Număr anunț
DA21702254
Autoritate contractantă
Centrul de Resurse si de Asistenta Educationala Prahova (CUI 18529749)
Furnizor / câștigător
EAST WEST SRL (CUI RO14658538)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107 RON
Valoare atribuită
107 RON
Data publicării
09.11.2018 10:37
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107 RON

din 107 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.